Společnost LMit.cz se zaměřuje na IT služby (servis a prodej) pro Brno a okolí. Specializujeme se na správu a zabezpečení počítačové sítě.

Oblasti informačních technologií se věnujeme celou řadu let. Kromě nezbytných znalostí z oboru vkládáme do své práce i nadšení pro věc. Sledujeme vývoj trendů a baví nás proaktivně zkoušet věci, které Vám mohou přinést užitek dávno předtím, než se stanou masovou záležitostí.

Uděláme cokoliv, aby Váš systém fungoval co nejlépe. Neslibujeme ale nemožné – díky dlouholetým zkušenostem dokážeme posoudit realizovatelnost konkrétních požadavků a podle toho zvolit vhodné řešení.

Osobní zodpovědnost za kvalitu odvedené práce je pro nás samozřejmostí, stejně jako to, že je-li součástí služby nepřetržitá technická podpora, bude s Vámi namísto automatu vždy hovořit náš technik. Srozumitelně, bez zbytečného IT slangu a kdykoliv budete potřebovat.

A jaké služby Vám můžeme nabídnout? Správu Vaší sítě, outsourcing obecně, web nebo e-shop, VOIP telefonie, programy na míru… Více podrobností a další služby najdete v jednotlivých sekcích. A pokud Vás při jejich procházení cokoliv napadne, ozvěte se, prosím.

Těšíme se na Vás.